Fizika Fizik Tedavi Merkezi - Kadıköy İstanbul

Online Danışmanlık

1.Online danışmanlık hizmeti nedir?

Online Danışmalık Hizmeti, kliniğimize gelmeden ilgili doktorla online görüşme şeklinde verilen sağlık uygulamasıdır.

2.Online danışmanlık talep formu nasıl oluşturulur?

Online Danışmanlık Talep Formunuzu, www.fizika.com.tr web sitemizden form doldurabilir, Online Danışmanlık Hattı 0216 807 07 97 Sağlık Danışmanlık Hattını arayarak başvuru oluşturabilirsiniz.

3.Online danışmanlık görüşmesine randevusu nasıl alınır?

Online Danışmanlık Talep Formu bize ulaştıktan sonra sizlerle iletişime geçerek randevunuzu oluşturmaktayız. Randevunuz onaylandıktan sonra randevu bilgileriniz ve randevu linkiniz SMS olarak telefonunuza aktarılmaktadır.

4. Online danışmanlık görüşmesine nasıl başlanılır?

Randevunuz oluşturulduktan sonra hattınıza gelen SMS linkini randevu saatinde tıklayabilirsiniz. Doktorunuz web sitemiz üzerinden randevu saatinizde sizinle iletişime geçerek görüntülü olarak görüşmeye başlayacaktır.

5.Online danışmanlık görüşmesinin süresi ne kadardır?

Standart online görüşme süresi 15 dakikadır.

6. Online danışmanlık sırasında yanınızda bulunması gerekenler nelerdir?

Doktorumuz kliniğimizdeki eski kayıtlarınıza online görüşme esnasında ulaşabilecektir. Kliniğimiz dışındaki diğer tıbbi belgelerinizi görüşme sırasında yanınızda bulundurmanızı rica ederiz.

7.Online danışmalıkta kontrol randevusu alınabilir mi?

Kontrol görüşmenizi de isterseniz görüntülü olarak yapabilirsiniz. Bu durumda size; “Online Doktor Danışmanlık Kontrol Randevusu” verilir. Poliklinik muayene hizmeti almış hastalarımız da kontrol muayenelerini online görüşme ile gerçekleştirebilirler.

8. Randevu saatinde online danışmanlık görüşmesine katılmadığım takdirde ne olur?

Görüşmenizden Online Danışmanlık Hattı 0216 807 07 97 Sağlık Danışmanlık Hattını arayarak bilgi vermeniz halinde randevunuzu iptal edebilir ya da yeni bir randevu tarihi belirleyebilirsiniz. Teknik bir sorun nedeniyle randevunun gerçekleşememesi halinde yeni randevu organizasyonu yapılmasını yetkililerimizden isteyebilirsiniz.

9.Fiziksel muayene zorunlu olursa farklı bir ödeme yapılır mı?

Online danışmanlıkta doktorumuz, sağlık durumunuzu dikkate alarak fiziksel muayeneyi zorunlu görebilir.

10. Online danışmanlık görüşmesi esnasında vereceğim bilgiler KVKK kapsamında mıdır? Görüşmelerimiz kayıt edilmekte midir?

Görüşmelerin içeriği, hasta gizliliği nedeniyle kayit edilmemektedir.

12.Görüşme ve bağlantı için gereksinimler neler?

Android veya  IOS işletim sistemine sahip ön kamerası olan herhangi bir akıllı telefon, ya da bilgisayar, kaliteli bir görüşme için yüksek hızlı internet bağlantınız olmalıdır. Randevu saatinizden 15 dk öncesinde geçmiş tahlil sonuçlarınız ile birlikte uygun bir yerde görüşme hizmeti için hazır bulunmanızı rica ederiz.